Зворотний дзвінок

  Про нас

  «Сона-Фарм» – міжнародна компанія, яка поєднала професіоналів фармацевтичної галузі.

  З моменту заснування у 2004 році займає провідну позицію на ринку України та являється надійним партнером компанії Меrсk (Німечинна), світового лідера фармацевтики.

  Компанія забезпечує потреби сучасної медицини та активно розвиває продажі препаратів у таких напрямках, як репродуктологія, онкологія, неврологія та ендокринологія.

  «Сона-Фарм» це дружня родина, досвідчених медиків, фармацевтів, маркетологів та фінансистів, які об’єднані спільною метою – покращення життя тисячам пацієнтів.
  Власна зовнішня служба, відділ реєстрації препаратів, відділ контролю якості та прозорі взаємовідносини з виробниками, дистриб’юторами та медичними закладами, а також глибоке розуміння потреб ринку, законодавства і національних особливостей, дають нам змогу вчасно реагувати на постійні зміни і вимоги ринку.

  З 2009 року «Сона-Фарм» почала працювати у Казахстані і Молдові, а у 2017 році збільшила свою присутність на ринку СНД і додала до зони своєї відповідальності: Білорусь, Грузію, Вірменію та Узбекистан. Наразі ведеться робота щодо долучення Монголії  та інших країн Центральної Азії.

  Наша щоденна праця покликана надавати можливість пацієнтам лікуватися якісними препаратами, а лікарям – мати змогу працювати із сучасними, безпечними та дієвими ліками. Ми пишаємося тим, що допомагаємо людям в багатьох країнах покращувати якість життя, лікувати важкі захворювання та дарувати щастя батьківства!

  З повагою,

  команда «Сона-Фарм»

  Присутність у 7 країнах

  • Казахстан
  • Україна
  • Білорусь
  • Молдова
  • Грузія
  • Вірменія
  • Узбекистан

  Остап Купновицький

  ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

  Остап Купновицький має великий досвід роботи у фармацевтичній галузі. Обіймав посаду керівника представництва компанії «Органон» та «Сероно» в Україні. У 2003 році став співвласником та директором компанії «Сона-Фарм», що почала діяльність в Україні та згодом розширила свою присутність на ринках країн СНД.

  Андрій Нивчик

  Фінансовий директор

  Андрій Нивчик має великий досвід роботи у різних галузях економіки, зокрема – 11 років у фармацевтичній галузі. Член британської асоціації присяжних бухгалтерів та аудиторів ACCA. Обіймав керівні посади у торгівельних організаціях, консалтингових компаніях та на виробничих підприємствах, а також приймав участь у проектах з міжнародними аудиторськими компаніями. Зараз Андрій Нивчик обіймає посаду директора з фінансів у компанії «Сона-фарм».

  Наталія Корнієнко

  Комерційний директор

  Наталія Корнієнко має багаторічний досвід роботи на фармацевтичному ринку, обіймала ключові посади в логістиці та продажах в компаніях Schering AG, Serono, Medial AG. У 2003 році стала співвласницею та комерційним директором компанії «Сона-Фарм», що почала діяльність в Україні та згодом розширила свою присутність на ринках країн СНД.

  Олександр Корнієнко

  Керівник з логістики

  Олександр Корнієнко має багаторічний досвід роботи на фармацевтичному ринку, працюючи в логістиці та організації роботи фармацевтичних складів. У 2003 році став співвласником компанії «Сона-Фарм». Зараз Олександр Корнієнко обіймає посаду керівника з логістики у країнах СНД компанії “Сона-Фарм”.

  >100 співробітників