Зворотний дзвінок

  Сона-фарм – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі

  В Україні стартував соціальний проект «Почути “Мамо!”»

  Науково-технологічна компанія Merck KGaA (Дармштадт, Німеччина) та фармацевтична компанія «Сона-Фарм» (Україна), за підтримки Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Асоціації довіри «Діти будуть», організували соціальний проект «Почути “Мамо!”».

  Основна мета проекту – привернути увагу громадськості до проблеми безпліддя, допомогти парам, які зіткнулися з труднощами у зачатті, впоратися з психологічними, емоційними та інформаційними бар’єрами, розвіяти існуючі міфи про процедури ДРТ і прискорити звернення до фахівців – репродуктологів.

  Офіційний старт проекту відбувся 28 листопада 2018 року в Києві під час відкритого освітнього діалогу «Не просто TA(L)K». Подія зібрала медичних фахівців, пацієнтів, представників ЗМІ та всіх небайдужих українців.

  В рамках проекту створено інформаційний ресурс pochutymamo.com.ua, на якому пацієнти можуть знайти інформацію про безпліддя і способи його лікування, поставити запитання експертам, поділитися історією свого шляху до довгоочікуваної вагітності. Проект триватиме протягом 2019 року і передбачає безліч освітніх заходів, PR-активностей, публікацій та спецпроектів в медіа. Слідкуйте за новинами на сайті pochutymamo.com.ua!

  Роджер Еліа – генеральний директор біофармацевтичної підрозділу компанії Merck

  Світлана Дегтярьова – голова Асоціації «Діти будуть!»

  Валерій Зукін – віце-президент УАРМ