Зворотний дзвінок

  Сона-фарм – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі

  Міжнародний симпозіум Української асоціації репродуктивної медицини

  З 31 травня по 2 червня 2019 р. у Буковелі (Івано-Франківська область) відбувся Міжнародний симпозіум Української асоціації репродуктивної медицини «Теорія та практика репродукції людини». Цього року цей захід відвідала рекордна кількість фахівців гінекологів-репродуктологів, ембріологів, генетиків та менеджерів клінік – було зареєстровано майже 500 учасників!

  Компанія Сона-Фарм, ексклюзивний партнер Мерк в Україні, генеральний спонсор конференції та давній (більше 15 років) партнер УАРМ організувала сателітний симпозіум під інтригуючою назвою «Майбутнє вже сталося». А виступити з новітніми досягненнями та особистим досвідом ми запросили: проф. Грищенка М.Г., др. Алісію Марзал, Іспанія, проф. Зайченко Г.В., Україна та др. Маркоса Мезегера, Іспанія.

  На стенді компанії Сона-Фарм була організована безперервна професійна дружня комунікація лікарів та співробітників компанії, де кожен мав змогу задати запитання та отримати відповідь, а також посмакувати ароматну каву зі смачним печивом.

  Організатори запропонували всім бажаючим прийняти участь у благодійному марафоні на користь розвитку дитячого будинку. До речі, першим прийшов до фінішу др. Маркос Мезегер, який довів, що можна бути не тільки талановитим вченим та харізматичним лектором, а й завзятим спортсменом!

  Чудові краєвиди, гарні люди, смачна карпатська їжа та смаколики – це справжні бонуси, що всі отримали на додачу до суперсучасної наукової складовою конференції!

  Учасники роз`їхалися до наступного року з чудовим настроєм та важким науковим багажем.