Зворотний дзвінок

  Сона-фарм – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі

  Нагородження призерів проекту Fertility Award 2019

  25 червня 2019 року у чарівному місті Відень (Австрія) в атмосферному Palais Ferstel відбулася церемонія нагородження призерів проекту Fertility Award 2019.

  Palais Ferstel

  Це вже третій рік поспіль Асоціація пацієнтів «Діти Будуть» за підтримки компаній Merck та «Сона-фарм» проводить конкурс наукових робіт серед лікарів репродуктологів, гінекологів, ембріологів та генетиків України, Казахстану, Білорусі, Грузії та Молдови. В цьому році географія конкурсу розширилися ще на одну країну – Узбекистан. Цього року було прийнято 18 заявок з абстрактами наукових робіт (10 з України, 4 з Казахстану та 4 з Білорусі). Кожна робота оцінювалась 4-ма експертами з різних країн.

  Перше місце посіла Юрчук Таїсія з роботою в галузі ембріології: «Підвищення кумулятивної частоти настання вагітності після переносу кріоконсервованих ембріонів з порушеною цілісністю ZONA PELLUCIDA» (Україна); 2 місце – Алєксєєва Олена з роботою в галузі ембріології «Застосування HOS-тесту в програмах TESE/ICSI у пацієнтів з обструктивною формою азооспермії при відсутності рухливих сперматозоїдів»  (Білорусь); 3 місце – проф. Малачинська Марія, гінеколог-репродуктолог, «Вплив мелатоніну на овуляцію і якість ооцитів на етапі планування вагітності. Перспективне контрольоване групове дослідження» (Україна). Церемонію нагородження відвідало більше ніж 130 гостей, запрошених до наукової співпраці компаніями Сона-Фарм та Мерк.

  .