Зворотний дзвінок

  Сона-фарм – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі

  Програми для пацієнтів

  Програма підтримки пацієнтів “Турбота про майбутнє”

   

   

  УМОВИ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ПАЦІЄНТІВ,

  ЯКИМ ПРИЗНАЧЕНО ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ МАВЕНКЛАД® [*]

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Програма підтримки пацієнтів «Турбота про майбутнє» (далі – «Програма») – програма підтримки пацієнтів із розсіяним склерозом, спрямована на зниження вартості терапії лікарським засобом Мавенклад®.

  Ця Програма спрямована на:

  • зниження вартості терапії лікарським засобом Мавенклад®;
  • розширення використання лікарського засобу Мавенклад® в Україні;
  • підтримку пацієнтів з розсіяним склерозом;
  • промотування лікарського засобу Мавенклад® та його використання для лікування розсіяного склерозу в Україні;
  • поширення інформації про сучасні методи лікування розсіяного склерозу та застосування лікарського засобу Мавенклад® у лікуванні цього захворювання.

  Реєструючись у Програмі, Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх положень та умов Програми, разом з усіма можливими наступними змінами, які будуть вноситись організатором Програми.

  Участь у Програмі є добровільною та безкоштовною. Програма не передбачає сплати будь-яких платежів за участь у Програмі. Надання Картки учасника Програми фізичній особі, якій було призначено лікарський засіб Мавенклад®, здійснюється лікарем безкоштовно. 

  Організатором Програми є ТОВ «Сона-Фарм», код ЄДРПОУ 32657310, зареєстроване за адресою: 03038, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 4.

  Адміністратором Програми є ТОВ «ОМП Маркетинг», юридична особа за законодавством України, код ЄДРПОУ 34714878, зареєстрована за адресою: 01033, м. Київ, вул. Тарасівська, буд. 9. Адміністратор Програми виконує технічну та інформаційну підтримку Програми (зокрема, але не обмежуючись, реєстрацію учасників Програми), а також здійснює збір, обробку та зберігання персональних даних, які збираються в рамках Програми. Адміністратор Програми є Володільцем персональних даних в рамках Програми і займається усіма питаннями, пов’язаними із такими персональними даними.

  Контакти Адміністратора Програми:

  Телефон для довідок: (044) 391 30 01

  Щоденно з 09.00 до 18.00

  Лікарський засіб, який бере участь у Програмі: Мавенклад®, діюча речовина: кладрибін; дозування: 10 мг.

  Програма діє тільки на території України, крім АР Крим та (або) населених пунктів на іншій тимчасово окупованій території та/або територіях, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Програма не діє за межами території України.

  [*] Інформація для пацієнтів, яким лікарем було призначено лікарський засіб Мавенклад®, включений до Програми підтримки пацієнтів «Турбота про майбутнє». Лікарський засіб Мавенклад® має показання до застосування, протипоказання та можливі побічні реакції. Лікарський засіб Мавенклад® слід застосовувати виключно за призначенням лікаря та після консультації лікаря

  1. ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА КОРИСТУВАТИСЯ ПРОГРАМОЮ «ТУРБОТА ПРО МАЙБУТНЄ»?

  Учасником Програми може стати кожна фізична особа, якій лікарем було призначено лікарський засіб Мавенклад®, за умови досягнення фізичною особою 18 років та повної дієздатності. Для фізичних осіб, які не мають повної дієздатності, участь у Програмі можлива лише через їх законних представників.

  Стати учасником та користуватися Програмою можна виконавши лише два простих кроки:

  Крок 1.Отримайте Картку учасника Програми «Турбота про майбутнє» та рецепт на лікарський засіб Мавенклад®.

  Ви можете отримати Картку учасника Програми «Турбота про майбутнє» (далі – «Картка учасника») у лікаря закладу охорони здоров’я, в якому Ви проходите обстеження та/або лікування, якщо лікар призначив Вам лікарський засіб Мавенклад®. Разом із Карткою учасника Ви отримаєте рецепт на Мавенклад®.

  Пам’ятайте! Картка учасника надає Вам право на користування перевагами придбання лікарського засобу Мавенклад® на спеціальних умовах, передбачених Програмою. У випадку втрати, Картку учасника можна відновити у того лікаря, який видав її. Один пацієнт має право на отримання лише однієї Картки учасника на рік. 

  Крок 2. Зверніться до аптеки-учасниці Програми і скористайтесь перевагами Програми «Турбота про майбутнє»

  Для отримання лікарського засобу Мавенклад® на спеціальних умовах, передбачених Програмою, пред’явіть в аптеці-учасниці Програми належним чином заповнену та підписану Картку учасника та рецепт від лікаря, виконаний у  паперовій або у електронній формі (з електронним номером рецепту та кодом підтвердження). Працівник аптеки-учасниці перевірить наявність рецепту та забере у Вас Картку учасника. Після цього Ви маєте право придбати лікарський засіб Мавенклад® зі знижкою, що передбаченою умовами Програми, а саме: другу упаковку Мавенклад® (діюча речовина: кладрибін, форма відпуску: за рецептом, дозування: 1 таблетка містить 10 мг кладрибіну, кількість таблеток в упаковці: 1 таблетка) за спеціальною ціною 1 грн.

  Перелік аптек-учасниць Програми міститься на веб-сайті Програми http://sonapharm.com.ua/for-patients/.

  УВАГА! Для участі у Програмі та використання Картки учасника обов’язковим є отримання рецепту на лікарський засіб Мавенклад® (діюча речовина, форма відпуску, дозування, кількість таблеток в упаковці). Картка учасника без рецепту не дає можливості користування Програмою.

  1. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

  Лікарський засіб  Мавенклад® призначено виключно для лікування пацієнта, код якого зазначено в Картці учасника Програми, та не може передаватися третім особам. Порушення цієї умови тягне за собою виключення з Програми.

  Дані, що надаються особою лікареві для оформлення Картки учасника та електронного рецепту для цілей участі у Програмі, а також у зв’язку з Програмою, повинні бути достовірними та справжніми. Ненадання даних або надання недостовірних/несправжніх даних не дає права участі у Програмі. Рішення щодо недостовірності/несправжності даних приймається лікарем, який бере участь у Програмі.

  У Програмі діє правило «один учасник – одна картка». Це означає, що один учасник може взяти участь у Програмі лише за однією Карткою учасника та відповідно користуватися лише однією Карткою учасника протягом календарного року. Не дозволяється використання більше ніж однієї Картки учасника для однієї особи. У випадку виявлення використання Карток учасників, щодо яких виникає підозра про приналежність їх одній фізичній особі, Адміністратор Програми може на власний розсуд без будь-якого попередження заблокувати підозрілі Картки учасника для користування та/або анулювати.

  Організатор Програми залишає за собою право в односторонньому порядку без будь-якого попереднього повідомлення учасників програми змінювати правила та умови Програми та/або правила участі у Програмі, змінювати обсяг Програми та/або перелік лікарських засобів, які включені у Програму, а також зупиняти/призупиняти/припиняти дію Програми, виключно на власний розсуд та у будь-який момент.

  Картка учасника Програми є персональною. Картку учасника не можна передавати третім особам. Про втрату Картки учасника або її пошкодження слід в найкоротший термін повідомляти Адміністратора Програми.

  Якщо умовами Програми для конкретного лікарського засобу передбачено, що знижка надається при придбанні наступної упаковки (-вок) лікарського засобу після придбання упаковки лікарського засобу за звичайною вартістю (наприклад, «1+1»), то учасник Програми повинен спочатку надати Картку учасника та придбати першу упаковку за звичайною ціною, щоб мати можливість придбати другу упаковку на спеціальних умовах, передбачених Програмою. При цьому, придбання упаковки (-вок) зі зниженням ціни технічно можливе тільки безпосередньо у тій аптеці, в якій учасник Програми придбав упаковку лікарського засобу за звичайною вартістю, та лише відразу  після придбання такої першої упаковки за звичайною вартістю.

  У разі, якщо в аптеці передбачені будь-які додаткові знижки (наприклад, за програмами лояльності конкретної аптечної мережі тощо), то надання таких додаткових знижок залишається на розсуд відповідної аптеки. Проте в будь-якому випадку, якщо аптека бере участь у Програмі, то надання передбаченої умовами Програми знижки  фізичній особі, яка пред’явила Картку учасника, є обов’язковим.

  Для зниження ризиків неправомірного використання Карток учасників Програми, встановлено обмеження максимальної кількості лікарських засобів, що включені у Програму, яку може придбати учасник Програми протягом року, а саме: не більше 10-ти упаковок (таблеток) препарату Мавенклад® за спеціальною ціною за однією карткою.

  Картка учасника Програми є власністю Організатора Програми.

  1. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

  Зареєстрований учасник Програми може за власним бажанням припинити свою участь у Програмі.

  Адміністратор Програми може в односторонньому порядку припинити участь будь-якого учасника у Програмі з відповідним анулюванням Картки учасника без будь-якого попередження, у випадку, якщо буде встановлено, що учасник Програми порушив будь-яке положення умов та правил Програми, або, що використання Картки учасника здійснюється з порушенням будь-якого положення цих правил Програми, або, що використання картки учасника здійснюються із зловживаннями чи з шахрайськими цілями чи з цілями введення оману чи з будь-якими іншими сумнівними або неправомірними цілями.

  1. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

  Організатор Програми, його афілійовані особи, а також Адміністратор Програми за жодних умов не несуть відповідальність перед учасниками Програми за будь-які збитки, втрати, упущені можливості або вигоди, будь-які інші негативні наслідки, як прямі, так і непрямі, що виникли у зв’язку з:

  • зупиненням, тимчасовим призупинення, припиненням Програми, а так само будь-якими змінами у Програмі, її правилах та умовах;
  • затримкою доступу або збіями у роботі/переривами у доступі до Програми (в тому числі, при використанні Картки учасника, доступі до будь-яких сервісів чи ресурсів Програми) для будь-якого або усіх учасників Програми;
  • збоєм, дефектом, помилкою програмного забезпечення або технічної апаратури, що впливає на можливість використання Програми для будь-якого або усіх учасників Програми;
  • неможливістю відновити інформацію, що була втрачена або потенційно викривлена чи пошкоджена в результаті будь-яких технічних несправностей, обставин поза розумним контролем, неправомірних дій будь-яких третіх осіб;
  • неправомірними діями будь-яких третіх Сторін, проте, але не обмежуючись: шахрайськими діями, фальсифікацією, тощо;
  • дією обставин, що знаходились поза розумним контролем, включно, проте не обмежуючись: стихійними лихами, громадськими заворушеннями, воєнними діями, тощо.

  Організатор Програми та/або Адміністратор Програми не несуть відповідальності за дії аптечного закладу та/або за наявність лікарського засобу в аптечному закладі.

  1. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  Обробка персональних даних, що надаються фізичними особами у зв’язку з Програмою здійснюється у відповідності до положень законодавства України про обробку персональних даних.

  1. Коротка інструкція для медичного застосування лікарського засобу МАВЕНКЛАД® (MAVENCLAD®) Р.П. № UA/17515/01/01 Наказ МОЗ України від 17 липня 2019 №1625.

  Важлива примітка: перед призначенням ознайомтеся з повною інструкцією для медичного застосування лікарського засобу МАВЕНКЛАД® (MAVENCLAD®). Склад: діюча речовина: кладрибін; 1 таблетка містить 10 мг кладрибіну. Показання: Мавенклад® показаний для лікування дорослих пацієнтів з рецидивуючими формами розсіяного склерозу (РС) з високою активністю захворювання, встановленою на підставі клінічних або візуалізуючих обстежень. Протипоказання: (1) гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин препарату; (2) інфекції з вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ); (3) активні хронічні інфекції (туберкульоз або гепатит); (4) початок лікування кладрибіном пацієнтів з ослабленим імунітетом, включаючи пацієнтів, що приймають імуносупресуючу або мієлосупресуючу терапію; (5) активні злоякісні новоутворення; (6) помірне або тяжке ураження нирок (кліренс креатиніну < 60 мл/хв); (7) період вагітності та годування груддю. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: (1) рекомендується приймати будь-які пероральні лікарські засоби щонайменше з 3-годинним інтервалом перед або після прийому кладрибіну; (2) пацієнтам з ослабленим імунітетом протипоказано лікування кладрибіном. Під час лікування кладрибіном можна призначати інтенсивну короткотермінову терапію системними кортикостероїдами; (3) інші лікарські засоби, що модифікують перебіг захворювання – одночасне лікування не рекомендується; (4) гематотоксичні лікарські засоби – ретельний контроль гематологічних параметрів; (5) не слід розпочинати лікування в межах 4−6 тижнів після вакцинації живими або живими атенуйованими вакцинами; під час та після лікування слід уникати вакцинації живими або живими атенуйованими вакцинами до повернення кількості лімфоцитів в межі норми; (6) слід уникати одночасного прийому сильних інгібіторів ENT1, CNT3, BCRP; (7) можливе послаблення дії при одночасному прийомі з сильними індукторами транспортерів BCRP та P-gp; (8) жінки, які застосовують гормональні контрацептиви системної дії, повинні додавати бар’єрні засоби контрацепції під час лікування та протягом 4 тижнів після прийому останньої дози у кожний рік лікування. Особливості застосування: (1) кількість лімфоцитів необхідно визначати перед початком прийому Мавенкладу у рік 1, перед початком прийому у рік 2, через 2 та 6 місяців після початку лікування у кожному році лікування; якщо кількість лімфоцитів нижче 500 клітин/мм³, цей параметр слід активно контролювати поки значення не збільшиться знову; (2) ВІЛ, активний туберкульоз та активний гепатит мають бути виключені до початку лікування; (3) перед початком терапії у рік 1 та рік 2 необхідно провести перевірку щодо наявності латентних інфекцій, зокрема туберкульозу та гепатитів В і С; (4) перед початком терапії рекомендується провести вакцинацію пацієнтів з відсутніми антитілами до вітряної віспи; (5) якщо кількість лімфоцитів падає нижче 200 клітин/мм³, під час лімфопенії 4 ступеня слід провести протигерпесну профілактику. У пацієнтів з кількістю лімфоцитів нижче 500 клітин/мм³ слід проводити активний моніторинг ознак наявності інфекції, зокрема оперізуючого герпесу; (6) перед початком лікування (в межах 3 місяців) слід провести базове МРТ-сканування; (7) у пацієнтів з попередніми злоякісними новоутвореннями перед початком лікування слід провести індивідуальну оцінку переваг та ризиків лікування; (8) жінки та пацієнти-чоловіки повинні застосовувати ефективні засоби контрацепції під час лікування кладрибіном і щонайменше протягом 6 місяців після прийому останньої дози; (9) для пацієнтів, які потребують переливання крові, рекомендується проводити променеву обробку клітинних компонентів крові перед введенням; (10) при переході з іншого лікарського засобу для лікування РС необхідно провести базове МРТ-сканування; (11) кладрибін не рекомендується пацієнтам з помірним або тяжким ураженням печінки (індекс Чайлда-П’ю >6); (12) пацієнтам зі спадковими проблемами з переносимістю фруктози не слід приймати цей лікарський засіб. Застосування у період вагітності або годування груддю: перед початком лікування у роки 1 та 2 потрібно виключити вагітність; слід застосовувати ефективні засоби контрацепції під час лікування кладрибіном та протягом щонайменше 6 місяців після прийому останньої дози. Жінки, які завагітніли під час лікування, повинні припинити терапію. Годування груддю протипоказане під час лікування і протягом 1 тижня після прийому останньої дози. Спосіб застосування та дози: рекомендована кумулятивна доза – 3,5 мг/кг маси тіла протягом 2 років і призначається у вигляді 1 курсу лікування дозою 1,75 мг/кг щорічно. Кожний курс лікування складається з 2 тижнів лікування, один – на початку першого місяця, а інший – на початку другого місяця відповідного року лікування. Кожний лікувальний тиждень складається з 4 або 5 днів, в які пацієнт приймає 10 мг або 20 мг (1 або 2 таблетки) у вигляді разової добової дози, залежно від маси тіла. Після завершення 2 курсів лікування подальшого лікування кладрибіном у роки 3 та 4 не потрібно. Пацієнти з ураженням нирок: для пацієнтів з легким ураженням нирок (кліренс креатиніну 60-89 мл/хв) корекція дози не потрібна. Пацієнти з ураженням печінки: не рекомендується пацієнтам з помірним або тяжким ураженням печінки (індекс Чайлда-П’ю >6). Пацієнти літнього віку: застосовувати з обережністю. Побічні реакції: дуже поширені (≥ 1/10): лімфопенія; поширені (від ≥ 1/100 до < 1/10): оральний герпес, дерматомний оперізуючий герпес, зменшення кількості нейтрофілів, висипанння, алопеція. Упаковка: по 1, 4 або 6 таблеток в алюмінієвому блістері, запечатаному у картонну обкладинку, яку вміщують у контурну чарункову упаковку та вкладають у картонну коробку із захистом від доступу дітей. Виробник: НерФарМа С.Р.Л. / NerPharMa S.R.L., Віале Пастер 10 (р-н Нервіано), 20014 Мілан (МІ), Італія.

  RUS-CIS/MAV/0320/0010

  КРИТЕРІЇ ДЛЯ ВІДБОРУ АПТЕЧНИХ МЕРЕЖ[*]

  – розмір загального обороту з компанією, що оголосила конкурс: в національній валюті –
  не менше 30 млн. грн;
  – кількість років активної діяльності на фармацевтичному ринку, що включає в себе
  активну діяльність у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами спеціалізованої
  терапії – не менше 5-ти років;
  – кількість років роботи з компанією, що оголосила конкурс – не менше 3-х років;
  – платіжна дисципліна, що включає відсутність заборгованостей перед компанією, що
  оголосила конкурс, та прострочень платежів при сплаті за поставлені товари;
  – досвід попередньої участі у проведенні програм підтримки пацієнтів;
  – наявність спеціально підготовленого (що пройшов навчання та тренінги) персоналу для
  роботи із складними лікарськими засобами спеціалізованої терапії;
  – готовність до отримання розрахунку після відпуску лікарського засобу за програмою
  підтримки пацієнтів;
  – відсутність конфлікту інтересів, під яким розуміється робота за подібними програмами з
  іншими виробниками лікарських засобів, які є аналогами того лікарського засобу, щодо
  якого проводитиметься програма підтримки пацієнтів;
  – репутація (позитивний імідж) серед споживачів: якість обслуговування, загальний рівень
  підготовки персоналу, можливість оплати банківською карткою, відсутність чисельних
  скарг від споживачів на онлайн форумах тощо;
  – відсутність спорів (включаючи податкові), судових проваджень та кримінальних справ, в
  яких фігурувала б аптечна мережа або її співробітники;
  – відсутність застав, арештів, обтяжень товарів (зокрема товарів в обороті);
  – відсутність відомостей щодо ліквідації, припинення або банкрутства будь-яких
  компаній, що задіяні в роботі аптечної мережі.

  *Строки дії пропозиції щодо участі у відборі учасників акції до 31 березня 2020 року.
  Лист-звернення щодо участі в Програмі підтримки пацієнтів просимо надсилати на
  електрону скриньку office@sona-pharm.com


  ТОВ «Аптека 7я»
  м. Київ, вул. Софіївська 6 
  тел. +380680755017