Дзвоніть нам: +38(044) 495 10 14

Про компанію

          Сона-фарм – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі. Заснована у 2004 році із ґрунтовним підходом до організації бізнесу і щирою любов’ю до своєї справи, компанія швидко зайняла свою нішу на ринку України і завоювала бездоганну репутацію надійного партнера для світових лідерів: Merck (Германія), Ursapharm (Германія), Alfa Wassermann (Італія), Magis (Італія), Pharmathen (Греція), Lenus Pharma (Австрія), Capricorn (Голландія).

 

          Сьогодні компанія забезпечує потреби сучасної медичної і фармацевтичної галузі та активно розвиває продажі препаратів у таких напрямках медицини як: кардіологія, гастроентерологія, генетика, онкологія, репродуктологія, офтальмологія, ендокринологія та неврологія.

 

          Серед переваг співпраці з нашою компанією є повний цикл маркетингових, реєстраційних та логістичних послуг на території країни. Досвідчені медики, фармацевти, маркетологи та фінансисти об’єдналися у дружню родину Сона-фарм заради покращення життя тисячам пацієнтів. Власна зовнішня служба, відділ реєстрації препаратів, відділ контролю якості та прозорі взаємовідносини з виробниками, дистриб’юторами та медичними закладами, а також глибоке розуміння потреб ринку, законодавства і національних особливостей, дають нам змогу бути дуже чутливими до постійних змін і вимог ринку.

 

          З 2009 року Сона-фарм працює у Казахстані і Молдові і не зупиняється у пошуку і прагненні розширювати горизонти своєї присутності.

 

        Адже наша щоденна праця покликана надавати можливість пацієнтам лікуватися якісними препаратами, а лікарям – мати змогу працювати із сучасними, безпечними та дієвими ліками. Ми горді тим, що допомагаємо людям України, Молдови та Казахстану покращувати якість життя, лікувати гострі та хронічні захворювання, дарувати щастя батьківства, бачити світ у яскравих фарбах!

З повагою,

Команда Сона-фарм

 

НАШІ РЕКВІЗИТИ: 


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОНА-ФАРМ"
Юридична адреса (в т.ч. для податкових накладних): 03038, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 4
Фактична та поштова адреса: 03680, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 4
Телефон: 495-10-14
Поточний рахунок: 26009427206
Банк: ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"
МФО: 380805
Код ЄДРПОУ: 32657310
Індивідуальний податковий номер: 326573126585
Генеральний директор: Купновицький Остап Полікарпович
Діє на підставі: Статут
ТОВ "Сона-фарм" має статус платника на прибуток за основною ставкою згідно п. 136.1 ст. 136 ПКУ