Дзвоніть нам: +38(044) 495 10 14

Препарати

Ребіф/Interferon beta 1-a -44

Склад:

діюча речовина: інтерферон бета-1а;

один попередньо заповнений шприц містить 22 мкг (6 млн МО) або 44 мкг (12 млн МО) інтерферону бета-1a;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), полоксамер 188, L-метіонін, спирт бензиловий, кислота оцтова та натрію гідроксид (для доведення рН), натрію ацетат та вода для ін’єкцій.

                                              

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Форма випуску:

44 мкг (12  млн МО)/0,5 мл №12, попередньо заповнені шприці

22 мкг (6  млн МО)/0,5 мл №3, попередньо заповнені шприці

 

Фармакотерапевтична група. Інтерферон бета-1а.

Код АТХ L03A B07.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат Ребіф® показаний для лікування:

- пацієнтів з клінічно ізольованим синдромом (єдиний клінічний епізод демієлінізації) з активним запальним перебігом при виключенні альтернативного діагнозу та за наявності високого ризику розвитку клінічно достовірного розсіяного склерозу (див. розділ «Фармакодинаміка»);

- пацієнтів із рецидивуючим перебігом розсіяного склерозу. У клінічних дослідженнях цей стан визначався за наявністю двох або більше загострень захворювання у попередні два роки (див. розділ «Фармакодинаміка»). 

 

У пацієнтів із вторинно-прогресуючим перебігом розсіяного склерозу при відсутності рецидивів захворювання ефективність препарату не була продемонстрована (див. розділ «Фармакодинаміка»). 

 

Протипоказання.

Застосування препарату протипоказане у таких випадках:

  • у разі, коли початок лікування припадає на період вагітності (див. також розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
  • пацієнтам з гіперчутливістю до природного або рекомбінантного інтерферону бета або до будь-яких допоміжних речовин препарату;
  • пацієнтам, які перебувають у стані тяжкої депресії та/чи мають суїцидальні думки (див. також розділи «Особливості застосування» та «Побічні реакції»).

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат Ребіф® представлений двома дозуваннями: по 22 мкг та 44 мкг у попередньо заповнених шприцах.

Лікування препаратом слід розпочинати тільки під наглядом лікаря, який має необхідний досвід лікування розсіяного склерозу.

На початку лікування для розвитку тахіфілаксії з метою зменшення побічних реакцій пацієнтам рекомендується вводити дозу 8,8 мкг підшкірно; протягом наступного 4-тижневого періоду дозування препарату слід збільшувати за наступною схемою до досягнення цільової дози:

 

 

Рекомендоване титрування дози

(% від цільової дози)

Титрування дози препарату

Ребіф® 44 мкг

(три рази на тиждень)

Тижні 1-2

20 %

8,8 мкг (три рази на тиждень)

Тижні 3-4

50 %

22 мкг (три рази на тиждень)

Тиждень 5 та надалі

100 %

44 мкг (три рази на тиждень)

 

Клінічно ізольований синдром

Для лікування пацієнтів після першого клінічного епізоду демієлінізації препарат Ребіф® вводять у дозі 44 мкг тричі на тиждень підшкірно.

 

Розсіяний склероз з рецидивуючим перебігом

Рекомендованим дозуванням препарату Ребіф® є доза 44 мкг, яка вводиться у вигляді підшкірних ін’єкцій три рази на тиждень. Препарат Ребіф® 22 мкг, який також вводиться підшкірно тричі на тиждень, рекомендований для пацієнтів, які, з точки зору лікаря, не можуть переносити вищі дози препарату. Крім того, впродовж першого місяця терапії препарат Ребіф® 22 мкг також може застосовуватись пацієнтами, які лише розпочинають лікування препаратом.

 

Спосіб введення та тривалість лікування

Для зменшення грипоподібних симптомів, пов’язаних із застосуванням препарату Ребіф®, перед ін’єкцією та через 24 години після введення препарату рекомендується застосовувати антипіретичні анальгетики.

 

Протягом 4-річного періоду лікування рекомендується проводити оцінку стану пацієнтів щонайменше раз на два роки з моменту початку терапії. Рішення про подальше подовження терміну лікування повинен приймати лікар, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі 2 – 8 ºС (у холодильнику). Не заморожувати. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

Реєстраційне посвідчення № 755/12-300200000

 

Виробники.  Мерк Сероно С.п.А. / Merck Serono S.p.A. Italy/ Італія або

Мерк Сероно С.А., відділення у м. Обонн / Merck Serono S.A., Succursale d’Aubonne, Switzerland/ Швейцарія

Додаткові файли:

Інструкція Ребіф - 44

Вернутись