Дзвоніть нам: +38(044) 495 10 14

Препарати

ПРОфертил

Дієтична добавка для корекції раціону харчування чоловіків з послабленими репродуктивними функціями, що бажають мати дітей

 

 

Лікування розладів фертильності у подружніх пар, що бажають мати дітей, набуває все більшого значення у практичній медицині. Сучасні демографічні дані дозволяють припустити, що кожна 6 чи 7 подружня пара не може мати дітей, а причини безпліддя можуть бути пов’язані зі станом як жінки, так і чоловіка.

 

На відміну від жінок, для лікування яких існує широкий спектр терапевтичних заходів, для чоловіків існуючі варіанти обмежуються лише покращенням одного критичного фактору, а саме якості сперми. Наприклад, практично не існує фармацевтичних засобів, які б дозволили покращити якість сперми. Однак результати досліджень показують, що певні мікропоживні речовини можуть позитивно впливати на кількість і рухливість сперматозоїдів та процес їхнього утворення. Таким чином, чоловічі репродуктивні функції можна покращити фізіологічним шляхом за допомогою спеціального харчування.

 

Процес сперматогенезу, який є біологічно складним та комплексним, триває кілька тижнів (зазвичай приблизно 12 тижнів). Для підтримки різних стадій сперматогенезу організм людини потребує надходження різних найважливіших поживних речовин, таких як амінокислоти, вітаміни, вітаміноподібні речовини, мінерали та мікроелементи. Лише за наявності цих речовин в організмі можуть бути створені оптимальні умови для нормального і здорового сперматогенезу.

 

У чоловіків з розладами репродуктивної функції потреба у цих поживних речовинах значно зростає. Було підтверджено, що регулярне та цілеспрямоване постачання збалансованої комбінації специфічних харчових компонентів у кількостях, достатніх для природного процесу вироблення сперми, може покращити та підтримати репродуктивну здатність.

 

Численні речовини, життєво необхідні для нормального сперматогенезу, відомі та вже були досліджені визнаними вченими. У результаті цих досліджень було створено унікальне поєднання окремих компонентів у складі ПРОфертилу®, причому цей спеціальний склад був клінічно апробований та захищений патентами.

 

ПРОфертил® - це спеціальний продукт, розроблений для покращення якості сперми і, відповідно, фертильності чоловіків, що страждають на розлади репродуктивних функцій, але бажають мати 

дітей.

 

Склад ПРОфертилу®

Інгредієнт                Вміст в 1 капсулі

L-карнітин                           220 мг

L-аргінін                              125 мг

Коензим Q10                        7,5 мг

Вітамін E                            60 мг

Цинк                                   20 мг

Фолієва кислота                 0,4 мг

L-глютатіон                         40 мг

Селен                                 30 мкг

Енергетична цінність на 1 капсулу: 5,9/1,4 кДж/ккал

Харчова цінність на 1 капсулу: білки 184,8 мг, вуглеводи 2,8 мг, жири 23,6 мг

 

 

Інформація про окремі інгредієнти

ПРОфертил® – це дієтична добавка, яка задовольняє спеціальним медичним потребам та призначена для корекції раціону харчування чоловіків з послабленими репродуктивними функціями, що бажають мати дітей.

 

Регулярний прийом ПРОфертилу® згідно до наведених нижче рекомендацій дозволяє досягти покращення одного або кількох параметрів, за якими оцінюється якість сперми. Ці параметри зазвичай включають рухливість сперматозоїдів, щільність сперматозоїдів, об’єм еякуляту та ступінь деформації сперматозоїдів (морфологія). Дослідження показали, що внаслідок прийому ПРОфертилу® досягається значне покращення якості сім’яної рідини навіть до повної нормалізації спермограми.

 

Спеціальний та експериментально підтверджений склад ПРОфертилу® був підібраний для забезпечення особливих потреб організму відповідно до призначення і, зокрема, відповідає підвищеним харчовим потребам чоловіків з розладами фертильності.

 

Селен: сприяє нормалізації сперматогенезу.

Основним критерієм репродуктивної здатності чоловіків є нормальний процес сперматогенезу (біологічний процес утворення сперматозоїдів). Тому нормалізація процесу сперматогенезу збільшує ймовірність запліднення жіночої яйцеклітини і, таким чином, ймовірність настання вагітності у жінки.

 

Вітамін E та селен: захищають клітини від окисного стресу.

Перевищення вмісту вільних радикалів фізіологічного рівня призводить до окисного стресу, який, в свою чергу, призводить до пошкодження клітин. У сім’яній рідині окисний стрес призводить до зменшення концентрації сперми та рухливості сперматозоїдів. Крім того, окисний стрес також може призводити до змін структури ДНК клітин сперми.

 

Цинк: сприяє нормалізації фертильної функції та репродуктивної здатності.

Цинк сприяє збільшенню щільності і рухливості сперматозоїдів, а також зростанню рівня тестостерону, який відіграє важливу роль у сперматогенезі та відновленні репродуктивної здатності чоловіків.

Крім того, цинк залучений до багатьох біохімічних процесів в організмі людини, таких як кислотно-лужний метаболізм, метаболізм жирних кислот та білків і синтез ДНК.

 

Фолієва кислота: сприяє нормалізації метаболізма гомоцистеїну та синтеза амінокислот.

Однією з основних причин неналежної якості сперми є підвищений рівень гомоцистеїну в організмі чоловіків. Гомоцистеїн – це продукт розкладу білків. При акумуляції гомоцистеїну постачання крові до сім’яників може порушуватися та, внаслідок цього, зменшується не лише кількість, але й рухливість сперматозоїдів.

Нормалізація синтезу амінокислот є важливою передумовою якості сперми. Наприклад, L-карнітин утворюється в організмі з амінокислот лізину та метіоніну, а L-глютатіон – з амінокислот глютамінової кислоти, цистеїну та гліцину.

 

L-карнітин: утворюється в організмі та забезпечує енергетичним субстратом клітини, що виробляють сперматозоїди. L-карнітин покращує рухливість та якість сперматозоїдів.

 

L-аргінін: амінокислота, яка необхідна організму людини у великих кількостях. Під час досліджень був доказаний її вплив на покращення якості та рухливості сперматозоїдів.

 

Коензим Q10: збільшує запліднюючу здатність та якість сперми, а також рухливість сперматозоїдів.

 

L-глютатіон: має високу ефективність у зв’язуванні вільних радикалів. Його застосування супроводжувалось значним покращенням рухливості сперматозоїдів.

 

Рекомендації до споживання 

Вживати дорослим по 1 капсулі на день під час або після прийому їжі, запиваючи водою, або за рекомендацією лікаря.

Капсули слід приймати протягом 3 місяців для оптимізації кожної фази сперматогенезу. Однак, за рекомендацією лікаря прийом ПРОфертилу® можна продовжувати до настання вагітності.

При виникненні додаткових питань, наприклад щодо оптимальної тривалості прийому, слід звернутися до лікаря.

 

Побічні ефекти

У клінічних дослідженнях ПРОфертилу® побічних ефектів не спостерігалось.

 

Застереження при споживанні

Не рекомендується вживати при підвищеній чутливості до будь-якого з компонентів.

Продукт не призначений для діагностики або лікування і не повинен замінювати повноцінного раціону харчування. До початку прийому або перед зміною рекомендованого дозування рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

ПРОфертил® є дієтичною добавкою для забезпечення спеціальних  медичних потреб.

 

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеного від світла, недоступному для дітей місці.

 

Упаковка: По 60 або 180 капсул у картонній коробці.

 

Виробник

Vis Vitalis GmbH, Moosham 29, 5585 Unternberg, Австрія,

на замовлення Lenus Pharma Ges.m.b.H, Seeböckgasse 59,1160 Vienna, Австрія.

 

Реєстраційний номер патенту 

(Австрія): 503.219

(Євразія): 015422

 

 

 

Додаткові файли:

Інструкція Профертил

Вернутись