Дзвоніть нам: +38(044) 495 10 14

Препарати

Артерінорм

Дієтична харчова добавка

Склад:

1 капсула містить:

патентований комплекс натуральних поживних речовин DIF1STAT® (містить ферментований червоний рис (Monascus purpureus) (1,5 % в перерахунку на монаколін К) 200 мг,

лінійні аліфатичні спирти (60 % в перерахунку на октакозанол) 10 мг,

ніацин 27 мг),

екстракт зеленого чаю (Camellia sinensis) (40 % в перерахунку на поліфеноли) 144 мг,

фолієву кислоту 0,3 мг,

вітамін Е 20 мг, вітаміну В6 2 мг, вітамін В12 1 мкг.

Рекомендації до вживання: Артерінорм®:

Допомагає підтримувати нормальний рівень холестерину в плазмі крові. Має гіполіпидемічні та антиоксидантні дію, покращує реологічні властивості крові. Поєднання патентованого комплексу натуральних поживних речовин DIF1STAT®, до складу якого входять ніацин, аліфатичні лінійні сприти та екстракт ферментованого червоного рису, з вітамінами групи В дозволяє знизити у крові рівні ліпопротеїнів низької густини, холестерину, тригліцеридів та гомоцистеїну. Вітамін Е та екстракт зеленого чаю є антиоксидантами і захищають ліпопротеїни низької густини від окисного стресу.

Завдяки збалансованому складу природних компонентів вживання добавки не супроводжується клінічними змінами у печінці та м’язах.

Спосіб вживання:

Дорослим рекомендується вживати по 1 капсулі на добу, бажано -  перед сном, протягом 3-4 місяців. Доза та тривалість прийому можуть бути змінені згідно до вказівок лікаря. До початку прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску: По 30 капсул масою 550 мг у блістерах, вміщених у картонну коробку.

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.

Додаткові файли:

Нутрицевтика в кардиологии: современніе возможности коррекции дислипидемии

Вернутись