Дзвоніть нам: +38(044) 495 10 14

Препарати

Резлод/Dorzolamid

Склад:

діюча речовина: дорзоламід;

1 мл розчину містить 20 мг дорзоламіду (у вигляді дорзоламіду гідрохлориду);

допоміжні речовини: маніт (Е 421), бензалконію хлорид, гідроксіетилцелюлоза, натрію цитрат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

                                              

Лікарська форма. Краплі очні, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, злегка в’язкий, безбарвний водний розчин.

 

Фармакотерапевтична група. Протиглаукомні препарати та міотичні засоби. Інгібітори карбоангідрази. Дорзоламід.

Код АТХ S01E C03.

 

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат Резлод показаний:

- для монотерапії пацієнтів з підвищеним внутрішньоочним тиском, яким протипоказане застосування блокаторів бета-адренорецепторів, або за відсутності відповіді на терапію блокаторами бета-адренорецепторів при лікуванні:

- внутрішньоочної гіпертензії;

- відкритокутової глаукоми;

- псевдоексфоліативної глаукоми;

- як допоміжна терапія при застосуванні блокаторів бета-адренорецепторів.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до дорзоламіду або до будь-яких допоміжних речовин препарату.

У пацієнтів з тяжким ураженням ниркової функції (кліренс креатиніну < 30 мл/хв) або з гіперхлоремічним ацидозом застосування дорзоламіду не вивчалось. Оскільки дорзоламід та його метаболіти виводяться переважно нирками, таким пацієнтам протипоказане застосування препарату.

 

Спосіб застосування та дози.

При застосуванні як монотерапії закапують по 1 краплі препарату у кон’юнктивальний мішок ураженого ока тричі на добу.

При застосуванні як допоміжної терапії в поєднанні з офтальмологічними препаратами блокаторів бета-адренорецепторів закапують по 1 краплі препарату у кон’юнктивальний мішок ураженого ока двічі на добу.

Якщо препарат призначається на заміну іншому офтальмологічному протиглаукомному засобу, застосування препарату Резлод розпочинають на наступний день після останнього застосування попереднього препарату.

При застосуванні кількох місцевих офтальмологічних препаратів їх слід закапувати щонайменше з 10-хвилинним інтервалом.

 

 

Побічні реакції.

Найпоширенішою причиною припинення лікування у клінічних дослідженнях дорзоламіду був розвиток побічних реакцій з боку органу зора, пов’язаних з препаратом, в першу чергу – кон’юнктивіту та реакцій з боку повік.

Побічні реакції, які спостерігались при проведенні клінічних досліджень або післяреєстраційних спостережень застосування очних крапель дорзоламіду, перелічені нижче за класами систем та органів.

 

Розлади з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, парестезія.

Розлади з боку органу зора: печіння та поколювання, поверхневий плямистий кератит, сльозотеча, кон’юнктивіт, запалення повік, свербіж очей, подразнення повік, затуманення зору, іридоцикліт, подразнення очей (включаючи почервоніння), біль, лущення шкіри повік, короткочасна міопія (яка минала при припиненні лікування), набряк рогівки, внутрішньоочна гіпотонія, відшарування судинної оболонки ока після фільтраційної хірургії.

Дихальні, торакальні та медіастинальні розлади: носова кровотеча.

Шлунково-кишкові розлади: нудота, присмак гіркоти у роті, подразнення горла, сухість у роті.

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин: контактний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

Розлади з боку нирок та сечовивідних шляхів: сечокам’яна хвороба.

Загальні розлади та реакції у місці введення: астенія/слабкість, місцеві та системні реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, кропив’янку, свербіж, висипання, важкість дихання, бронхоспазм.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від світла. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 5 мл розчину крапель очних у флаконах-крапельницях, закритих ковпачками з контролем першого розкривання. По 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробники. Фамар А.В.Е. (завод Алімос) / Famar A.V.E. (Alimos plant)

або

Фарматен С.А. / Pharmathen S.A.

 

Додаткові файли:

Інструкція Резлод

Вернутись