Дзвоніть нам: +38(044) 495 10 14

Препарати

Вессел Дуе Ф/Sulodexide -600

Код АТС В01А В11                      

Діюча речовина: сулодексид

Лікарська форма: Капсули м’які, Розчин для ін’єкцій

Реєстраційне посвідчення № UA/8123/02/01, № UA/8123/01/01

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Вессел Дуе Ф – це препарат сулодексиду, природної суміші  глікозаміногліканів, виділених зі слизової оболонки кишечнику свиней, що складається з гепариноподібної фракції з молекулярною масою близько 8000 Да (80 %) та дерматан-сульфату (20 %).

Сулодексиду притаманна антитромботична, антикоагуляційна, профібринолітична та ангіопротекторна дія.

Антикоагуляційна дія сулодексиду зумовлена його спорідненістю з кофактором гепарину ІІ, який інгібує тромбін.

Антитромботична дія сулодексиду опосередкована пригніченням Ха-активності, сприянням синтезу та секреції простацикліну (PGI2) та зменшенням рівня фібриногену в плазмі крові.

Профібринолітична дія зумовлена підвищенням активності тканинного активатора плазміногену та  зниженням активності його інгібітору.

Ангіопротекторна дія пов’язана з відновленням структурної та функціональної цілісності клітин ендотелію та з нормалізацією щільності негативного заряду базальних мембран судин.

Крім того, сулодексид нормалізує реологічні властивості крові за рахунок зменшення рівня тригліцеридів (що пов’язано з активацією ліпопротеїнліпази – ферменту, відповідального за гідроліз тригліцеридів).

Ефективність препарату при діабетичній нефропатії визначається здатністю сулодексиду зменшувати товщину базальних мембран та вироблення міжклітинного матриксу за рахунок зниження проліферації клітин мезангіума.

 

Показання.

•          Ангіопатії з підвищеним ризиком тромбозу, у т.ч. тромбоз після перенесеного гострого інфаркту міокарда;

•          цереброваскулярні захворювання: інсульт (гострий ішемічний інсульт і період ранньої реабілітації після перенесеного інсульту);

•          дисциркуляторна енцефалопатія, спричинена атеросклерозом, цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією, та судинна деменція;

•          оклюзивні захворювання периферичних артерій як атеросклеротичного, так і діабетичного генезу;

•          флебопатії та тромбоз глибоких вен;

•          мікроангіопатії (нефропатія, ретинопатія, нейропатія) та макроангіопатії (синдром діабетичної стопи, енцефалопатія, кардіопатія), зумовлені цукровим діабетом;

•          тромбофілія, антифосфоліпідний синдром;

•          гепариніндукована тромбоцитопенія.

 

Спосіб застосування та дози.

Загальні вказівки

Зазвичай застосовувані схеми лікування передбачають парентеральне введення препарату з наступним прийомом капсул; у деяких випадках лікування сулодексидом можна розпочинати безпосередньо з прийому капсул. Режим лікування та застосовувані дози препарату можуть бути адаптовані за рішенням лікаря на підставі клінічного обстеження та результатів визначення лабораторних показників.

Загалом капсули рекомендується приймати в перервах між прийомом їжі; якщо добову дозу капсул ділять на декілька прийомів, рекомендується витримувати 12-годинний інтервал між прийомом доз препарату.

Загалом повний курс лікування рекомендується повторювати щонайменше 2 рази на рік.

 

Протипоказання.

- Гіперчутливість до діючої речовини, гепарину та гепариноподібних речовин, або до будь-яких інших компонентів препарату;

- геморагічний діатез та захворювання, що супроводжуються зниженням згортання крові.

 

Упаковка.

По 2 мл (600 ЛО) розчину для ін’єкцій в ампулах темного скла; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки у картонній коробці.

По 25 капсул у блістері; по 2 блістери у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

Додаткові файли:

Інструкція ВЕССЕЛ ДУЕ Ф -600

Вернутись