Зворотний дзвінок

Про нас

«Сона-Фарм» – міжнародна компанія, яка поєднала професіоналів фармацевтичної галузі.

З моменту заснування у 2004 році займає провідну позицію на ринку України та являється надійним партнером компанії Меrсk (Німечинна), світового лідера фармацевтики.

Компанія забезпечує потреби сучасної медицини та активно розвиває продажі препаратів у таких напрямках, як репродуктологія, онкологія, неврологія та ендокринологія.

«Сона-Фарм» це дружня родина, досвідчених медиків, фармацевтів, маркетологів та фінансистів, які об’єднані спільною метою – покращення життя тисячам пацієнтів.
Власна зовнішня служба, відділ реєстрації препаратів, відділ контролю якості та прозорі взаємовідносини з виробниками, дистриб’юторами та медичними закладами, а також глибоке розуміння потреб ринку, законодавства і національних особливостей, дають нам змогу вчасно реагувати на постійні зміни і вимоги ринку.

З 2009 року «Сона-Фарм» почала працювати у Казахстані і Молдові, а у 2017 році збільшила свою присутність на ринку СНД і додала до зони своєї відповідальності: Білорусь, Грузію, Вірменію та Узбекистан. Наразі ведеться робота щодо долучення Монголії  та інших країн Центральної Азії.

Наша щоденна праця покликана надавати можливість пацієнтам лікуватися якісними препаратами, а лікарям – мати змогу працювати із сучасними, безпечними та дієвими ліками. Ми пишаємося тим, що допомагаємо людям в багатьох країнах покращувати якість життя, лікувати важкі захворювання та дарувати щастя батьківства!

З повагою,

команда «Сона-Фарм»

Присутність у 7 країнах

  • Казахстан
  • Україна
  • Білорусь
  • Молдова
  • Грузія
  • Вірменія
  • Узбекистан

Остап Купновицький

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

Остап Купновицький має великий досвід роботи у фармацевтичній галузі. Обіймав посаду керівника представництва компанії «Органон» та «Сероно» в Україні. У 2003 році став співвласником та директором компанії «Сона-Фарм», що почала діяльність в Україні та згодом розширила свою присутність на ринках країн СНД.

Антон Зубов

ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ

Антон Зубов має 15-річний досвід роботи на фармацевтичному ринку, обіймав численні маркетингові та керівні посади в компаніях Schering AG та Bayer Pharmaceuticals. Зробив міжнародну кар’єру в Україні, Німеччині та Центральній Азії. Зараз Антон Зубов обіймає посаду директора з маркетингу у компанії “Сона-Фарм” та є директором з інновацій у компанії Biomedica CRO.

Андрій Нивчик

Фінансовий директор

Андрій Нивчик має великий досвід роботи у різних галузях економіки, зокрема – 11 років у фармацевтичній галузі. Член британської асоціації присяжних бухгалтерів та аудиторів ACCA. Обіймав керівні посади у торгівельних організаціях, консалтингових компаніях та на виробничих підприємствах, а також приймав участь у проектах з міжнародними аудиторськими компаніями. Зараз Андрій Нивчик обіймає посаду директора з фінансів у компанії «Сона-фарм».

Наталія Корнієнко

Комерційний директор

Наталія Корнієнко має багаторічний досвід роботи на фармацевтичному ринку, обіймала ключові посади в логістиці та продажах в компаніях Schering AG, Serono, Medial AG. У 2003 році стала співвласницею та комерційним директором компанії «Сона-Фарм», що почала діяльність в Україні та згодом розширила свою присутність на ринках країн СНД.

Олександр Корнієнко

Керівник з логістики

Олександр Корнієнко має багаторічний досвід роботи на фармацевтичному ринку, працюючи в логістиці та організації роботи фармацевтичних складів. У 2003 році став співвласником компанії «Сона-Фарм». Зараз Олександр Корнієнко обіймає посаду керівника з логістики у країнах СНД компанії “Сона-Фарм”.

>100 співробітників